ОФІЦІЙНИЙ ЦЕНТР БІКОМ-ТЕРАПІЇ

"ВICOM OPTIMA" - фізіотерапевтичне обладнання найвищої ефективності в усіх напрямках терапії, відновлення та оздоровлення

Перелік статей:

Швидкий перехід

КЛІНІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПІДСУМКОВИЙ ЗВІТ

Синопсис

постмаркетингового клінічного дослідження з лікування алергічного ринокон’юнктивіту приладами BICOM optima®/Постмаркетинговий клінічний нагляд за лікуванням алергічного рино-кон’юнктивіту приладами BICOM optima®. Звіт охоплює період з 25.01.2021 по 10.01.2022 (LPLV). Цей заключний звіт ґрунтується на остаточних моніторингових даних дослідження після проведення аналізу даних.

Заключний звіт клінічного дослідження

Назва: Проспективне, багатоцентрове, одномоментне, відкрите, спостережне дослідження з оцінки ефективності та безпеки застосування приладу BICOM optima®/BICOM optima® mobil для біорезонансного лікування пацієнтів з алергічним рино-кон’юнктивітом.

Навчальний центр: 9 дослідницьких майданчиків у Німеччині, 8 – для збору даних про пацієнтів

Період дослідження: Дата зарахування першого пацієнта: 25.01.2021; дата зарахування останнього пацієнта: 14.10.2021

Реєстрація: DRKS00024523

Фаза: Постмаркетинговий; прилад використовується згідно з IFU

Дослідницький прилад: BICOM optima®/BICOM optima® mobil (B32, B34 and BM34)

Пацієнти: 111 (28 дітей віком від 4 до 10 років, 14 підлітків віком від 12 до 17 років та 69 дорослих віком від 18 років і старше)

Популяція пацієнтів: Пацієнтам віком від 4 років з діагнозом алергічний ринокон’юнктивіт, спричинений пилком (наприклад, дерев, трав), кліщем домашнього пилу (КДП) та алергією на шерсть тварин.

Головний дослідник-координатор: Dr. med. Jürgen Hennecke, Fichtestraße 29, 52078 Aachen

Дослідження проводилося відповідно до стандарту ISO 14155, що забезпечило дотримання належної клінічної практики та захист досліджуваних, як того вимагали чинні на той час директиви.

Доведена ефективність біорезонансного методу BICOM в лікуванні алергії

  • Полегшення симптомів у всіх пацієнтів
  • Значне покращення якості життя
  • Швидке відновлення
  • Полегшення гострих симптомів
  • Без звичайних ліків
  • Без шкідливих побічних ефектів

Після багатьох значущих результатів, дослідження підтверджує ефективність біорезонансного методу BICOM для лікування рино кон’юнктивіту легкого та середнього ступеня тяжкості.
Дослідження проводилося за найсучаснішими стандартами і демонструє високий рівень доказовості відповідно до сучасних наукових критеріїв.

1 Обґрунтування дослідження 

Біорезонансна терапія BICOM® – це терапевтична методика, яка вже більше тридцяти років є частиною галузі комплементарної медицини. Вона припускає, що електромагнітні хвилі низької енергії можуть бути використані для лікування людських хвороб. Теорія базується на встановлених наукових висновках фізики елементарних частинок про те, що кожен вид матерії має власне електромагнітне поле.  

Добре відомі медичні діагностичні системи, такі як ЕЕГ, ЕКГ, ЕМГ, МРТ та МЕГ вже використовують зовнішні, технічно сформовані електромагнітні поля для діагностики 

1.1 Основне функціонування 

Принцип електромагнітних полів також може бути застосований до кожної клітини або органу людського тіла. 

Прилад БІКОМ® вловлює ці біоелектромагнітні поля, змінює їх і повертає пацієнтам для досягнення терапевтичного ефекту. 

Для цього пацієнт підключається до приладу БІКОМ®. Пацієнт і прилад утворюють так званий біокібернетичний контур управління. Апарат уловлює коливання пацієнта і обробляє їх: вони можуть бути нейтралізовані, змінені, посилені або іншим чином кондиціоновані, а потім повернуті пацієнтові. 

1.2 Наукова позиція 

Кілька клінічних досліджень свідчать про те, що біорезонансна терапія особливо ефективна при лікуванні алергічного риніту та алергічного кон’юнктивіту (сінної лихоманки). Значний успіх лікування був продемонстрований в цих дослідженнях з використанням різних дослідницьких підходів. Під час терапії, серед іншого, електромагнітні поля алергенів змінюються і повертаються до пацієнта для досягнення терапевтичного успіху. 

Результати показують, що біорезонансна терапія зменшує алергічні симптоми і успішно лікує алергію, де “терапія” в даному контексті означає: свободу від алергічних симптомів і відсутність повторних проявів симптомів протягом шести місяців після закінчення лікування. 

Лікування проводиться щотижня і займає від трьох до двадцяти сеансів. Найвідомішим іншим видом лікування для довгострокового усунення алергії є алергенна імунотерапія (АІТ),широко відома як “десенсибілізація”. Зазвичай це займає від трьох до п’яти років і може бути досить дорогим і обмежуючим для пацієнта. Біорезонансна терапія набагато швидша і дешевша. 

Крім того, дослідження показали, що біорезонансний метод зменшує або навіть усуває потребу в ліках від алергії, що полегшують симптоми. Відмова від ліків часто має численні переваги для здоров’я пацієнта. 

Кілька клінічних досліджень вже показали ефективність приладів біорезонансної терапії та стійкий успіх біорезонансної терапії. Однак ці дослідження в основному проводилися за межами ЄС і в той час, коли не існувало міжнародних клінічних стандартів, таких як GCP (Належна клінічна практика) і норма ISO 14155. 

Це постмаркетингове клінічне спостереження (PMCF) проводилося відповідно до сучасних вимог GCP та ISO 14155 і має на меті підтвердити результати попередніх досліджень. 

2 Правова база 

У цьому дослідженні були зібрані клінічні дані про апарати BICOM® виробництва REGUMED®, Regulative Medizintechnik GmbH. Метою дослідження була перевірка ефективності та безпечності апаратів BICOM optima®/BICOM optima® mobil (B32, B34 та BM34). Прилади мали маркування СЕ і використовувалися відповідно до інструкцій із застосування (IFU). Метою дослідження був збір клінічних даних для використовуваних приладів BICOM®. Прилади є медичними виробами (клас ризику IIa) для професійного використання. Вони були розроблені виключно для використання підготовленими, ліцензованими лікарями, сертифікованими державою натуропатами або підготовленими медичними працівниками. 

Замовлений науково-дослідний інститут провів дослідження відповідно до професійного кодексу поведінки лікарів у Німеччині та був проконсультований Етичним комітетом Медичної асоціації Північного Рейну (Ethikkommission Ärztekam- mer Nordrhein). 

2.1 Інформація та захист даних 

Всі пацієнти давали письмову згоду на участь у дослідженні до його початку. Серед іншого, пацієнти були поінформовані про захист даних, використання їхніх медичних даних та право вийти з дослідження в будь-який час без зазначення причин. Застосовувалися чинні нормативні акти щодо захисту даних, зокрема, Загальний регламент ЄС про захист даних (GDPR). 

2.2 Моніторинг 

Моніторинг дослідження проводився відповідно до Гельсінської декларації, ISO 14155:2020, Протоколу клінічного дослідження (CIP), підписаної угоди між REGUMED® та науково-дослідним інститутом, а також національних нормативних документів. 

2.3 Адаптація для загальної публікації 

Дослідження було узагальнено REGUMED® з метою загальної публікації в цьому документі. 

3 BICOM® біорезонансна терапія 

Біорезонансна терапія BICOM® – це метод з області комплементарної медицини. Електромагнітні взаємодії відіграють таку ж важливу роль у клітинній комунікації та передачі інформації, як і електричні процеси на білках-рецепторах і біомембранах. Носіями інформації виступають специфічні електромагнітні хвильові патерни. Ці хвильові патерни можуть бути модульовані приладами BICOM® для усунення тривожної або стресової інформації в організмі. Метою є відновлення вільного потоку цілющої інформації (клітинної комунікації) і, таким чином, стимуляція саморегуляції організму та його здатності до самовідновлення. У терапії використовується індивідуальна інформація пацієнта, а також інформація нативних та оцифрованих речовин. З цих різних точок зору виникають розбіжності з даними традиційної медицини. У той час як біорезонансна терапія BICOM® орієнтується на інформацію та принципи квантової фізики, підхід традиційної медицини все ще базується на механістично-детерміністичному світогляді (Ньютон). Прилади BICOM® рекомендовані для лікування алергії легкого та середнього ступеня тяжкості, а також алергічних захворювань або їх ускладнень. Вони зосереджені на алергічному рино-кон’юнктивіті і підходять для лікування як дітей, так і дорослих

3.1 Алергія в Німеччині

Алергічний риніт – це хронічне запалення слизової оболонки носа, спровоковане імунною відповіддю організму в результаті гіперчутливої алергічної реакції. Симптомами алергічного риніту є нежить, закладеність носа, свербіж у носі, багаторазове чхання. Він часто супроводжується алергічним кон’юнктивітом з симптомами, які можуть включати свербіж, почервоніння, сльозотечу та/або набряк очей. 

Дослідження свідчать про значну поширеність алергії серед населення Німеччини. Згідно з дослідженнями, майже кожній третій дорослій людині в певний момент її життя лікар поставить діагноз “алергія”. Найпоширенішими захворюваннями є рино-кон’юнктивіт (близько 15%), за ним слідують астма та контактна екзема (близько 8%), харчова алергія (близько 5%) та атопічний дерматит, кропив’янка, а також алергія на отруту комах (близько 3% кожна). 5.5 Побічні ефекти У шести пацієнтів спостерігалися побічні ефекти. Однак не було жодних серйозних ускладнень та серйозних побічних ефектів. Всі випадки були легкого або помірного ступеня тяжкості, і всі пацієнти одужали. Один пацієнт, після консультації з лікарем, вирішив не продовжувати лікування через побічні ефекти. Дослідження не виявило жодних показань для зміни існуючої позитивної оцінки співвідношення ризик/користь. 5.6 Підсумковий висновок Середній перебіг тижневих симптомів 

Дослідження серед дітей свідчать про поширеність нейродерміту (майже 13%), сінної лихоманки (11%), бронхіальної астми (6%) та алергічного контактного дерматиту (майже 3%). 

Через небезпечний для життя характер симптомів алергія часто вважається неважливим або незначним захворюванням. Однак все частіше визнається, що вони мають значний вплив на якість життя, емоційний стан, сон, повсякденну активність та продуктивність, якщо їх погано контролювати. Обмеження часто бувають серйозними, а пацієнти не можуть підібрати базову терапію. 

3.2 Перспективи лікування 

Першою формою лікування алергії зазвичай є уникнення алергенів. Пацієнтам рекомендується обмежити вплив відповідних алергенів. Після цього алергію зазвичай лікують антигістамінними препаратами, кортикостероїдами, антагоністами лейкотрієнів та інгаляційними бета-блокаторами. Імунотерапія алергенами, широко відома як “десенсибілізація”, є найвідомішим іншим методом лікування для усунення алергії. Десенсибілізація – це практика поступового введення алергенів пацієнту у все більших і більших кількостях з метою поступового звикання організму до алергену та зменшення алергічних симптомів. Лікування триває від трьох до п’яти років і може бути дуже дорогим. Воно також передбачає багато зусиль з боку пацієнта. Тому лише деякі пацієнти звертаються до цього варіанту лікування. Крім того, пацієнти піддаються ризику виникнення серйозних побічних ефектів, включаючи анафілаксію. Лікування викликає занепокоєння з приводу безпеки і обмежує його широке застосування. Біорезонансна терапія BICOM® пропонує кращий метод лікування. Метод використовується протягом десятиліть для лікування алергії та пов’язаних з нею симптомів і має менше ризиків та побічних ефектів. Крім того, дослідження показали, що використання ліків від алергії може бути зменшено або навіть припинено завдяки застосуванню біорезонансної терапії. Необхідна кількість сеансів лікування залежить від тяжкості алергії і зазвичай становить від трьох до двадцяти сеансів з інтервалом у тиждень. 

Таким чином, тривалість лікування значно коротша, ніж при десенсибілізації. Сеанс триває не більше години і проводиться автоматично за допомогою біорезонансного приладу BICOM® після його програмування лікарем, практикуючим лікарем або медичним персоналом, що пройшов медичну підготовку. Хороша освіта лікаря або натуропата має вирішальне значення для успіху лікування. Прилади BICOM® можуть експлуатуватися тільки медично підготовленим персоналом. 

4 Постмаркетингове клінічне дослідження 

У дослідженні вивчалося, чи покращуються симптоми ринокон’юнктивіту при рутинному лікуванні за допомогою методу БІКОМ®. Вибірка пацієнтів була репрезентативною для середньої популяції пацієнтів, включаючи дітей віком від 4 років. Існувало лише декілька критеріїв виключення. 

4.1 Оцінка зменшення симптомів 

Основною метою дослідження було визначення змін симптомів у пацієнтів щотижня. Для цього пацієнти отримували анкету з шістьма переліченими симптомами. Пацієнтам було запропоновано вибрати оцінку від нуля (відсутність симптомів взагалі) до трьох балів. Симптомами були подразнення носа, чхання, нежить, закладеність носа, свербіж/почервоніння очей та сльозотеча/набряклість очей. Покращення хоча б на один пункт вважалося успіхом лікування. Крім того, збиралися дані про якість життя, потребу в ліках та гострі симптоми. Ці показники оцінювалися за трьома додатковими шкалами. 

4.2 Оцінка несприятливих ефектів 

Для оцінки безпеки біорезонансної терапії приладом BICOM® пацієнтам було запропоновано повідомити про будь-які побічні ефекти. Вони могли бути викликані як приладом, так і лікуванням. Побічні ефекти та серйозні побічні ефекти були включені в анкету з самого початку в рамках дослідження. У разі виникнення серйозних побічних ефектів лікування припинялося, а інцидент реєструвався. 

Лікарі та терапевти, які працюють з методом біорезонансної терапії БІКОМ®, давно знайомі з явищем короткочасного погіршення симптомів під час лікування, так званим початковим загостренням. Це відомий ефект терапії і ці симптоми вважаються бажаними, оскільки вони є показником того, що терапія починає діяти. Вони являють собою активацію імунної системи і не повинні пригнічуватися. Однак їх можна полегшити за допомогою ліків. 

Винятком є важкі випадки початкового загострення. У цих випадках рішення приймається на розсуд лікаря або натуропата. Тяжкість початкової реакції залежить від тяжкості та типу захворювання, що лікується. 

Початкове погіршення було включено в анкету як побічна дія. 

Для отримання загальної інформації про протипоказання, застереження та побічні ефекти проконсультуйтеся з лікарем або натуропатичним лікарем або зверніться до інструкції по застосуванню (IFU) приладів BICOM®.

4.3 Спосіб збору даних

Збір даних про пацієнта завжди проводився перед початком кожного сеансу лікування, включаючи перший. Додаткове анкетування проводилося протягом двох тижнів після закінчення останнього сеансу лікування (подальше спостереження). 

До аналізу були включені лише ті курси лікування, які тривали три сеанси або більше. Якщо пацієнт потребував більше восьми сеансів лікування, то включалися тільки перші вісім сеансів або перші п’ятнадцять тижнів лікування, залежно від того, що наставало раніше.

4.4 Короткий огляд дослідження

Примітка: Перед кожним сеансом лікування реєструвалися симптоми, медикаментозне лікування та оцінка якості життя. Це також стосувалося двох підготовчих сеансів лікування з базовим лікуванням, лікуванням, що вивільняє закупорку, та елімінаційним лікуванням.

 

  1. Дані пацієнтів, які не отримували підготовку-лікування, збиралися з першого сеансу лікування алергії
  2. Цей показник запитував про найтяжчі симптоми та їх тривалість у днях, а також про прийом ліків, включаючи тривалість прийому ліків у днях.
  3. За цим показником оцінювався вплив рино-кон’юнктивіту на якість життя
  4. Цей тест є частиною стандартної процедури при використанні біорезонансних приладів BICOM
  5. Програма або послідовність базової терапії спрямована на підготовку пацієнта до лікування алергії
  6. Після біоенергетичного тестування можна використовувати до трьох програм або послідовностей, що знімають блокування
  7. Після біоенергетичного тестування можна використовувати до трьох програм або послідовностей елімінації
  8. Лікування алергії включає використання програм терапії алергії, а також програм або послідовностей, пов’язаних з підтримкою симптомів
  9. Небажані ефекти пристрою (ADE) та серйозні небажані ефекти пристрою (SADE) були зафіксовані з першого сеансу лікування

5 Результати 

В оцінці були використані дані з восьми сайтів дослідження. У дослідженні взяли участь 111 пацієнтів. Перший суб’єкт був обстежений 25 січня 2021 року, а останній пацієнт був обстежений 10 січня 2022 року.  

В середньому пацієнти страждали на рино-кон’юнктивіт протягом 13,8 років. Основними тригерами були пилок, далі йшли кліщ домашнього пилу та шерсть тварин. Більшість пацієнтів мали комбіновані тригери. 

5.1 Полегшення симптомів

Основним завданням оцінки було відмітити зміни в симптоматиці. Пацієнти регулярно заповнювали анкету. Їх запитували про подразнення носа, чхання, нежить, закладеність носа, свербіж/почервоніння очей та сльозотечу/набряклість очей. Пацієнти могли вибирати між ступенем вираженості симптомів від 0 (відсутність симптомів) до 3. 

Щотижнева оцінка симптомів (wSS) відображає вираженість симптомів протягом попереднього тижня. Чим нижче значення wSS, тим менш вираженими були симптоми у пацієнта. Чим нижчий бал, тим меншими були симптоми. Максимальний показник симптомів становив 18 балів (шість помножити на три). Мінімальний бал симптомів – 0. 

Базовий бал симптомів фіксувався на початку терапії. Дані також збиралися під час сеансів лікування та один раз після закінчення останнього сеансу (контроль). На основі цього розраховувалося середнє значення з щотижневих оцінок симптомів і порівнювалося з початковою базовою оцінкою. Кінцева точка лікування була досягнута в середньому після 4,4 сеансів

Симптоми зменшилися в середньому з 7 до 2,1 бала у всіх пацієнтів, що відображає клінічно та статистично значуще покращення для всієї вибірки. Абсолютна зміна балів, що становить 4,9, явно перевищує цільове зниження на 1 бал, яке було встановлено на початку дослідження для оцінки ефективності лікування. 

Для всіх вікових груп результати є клінічно та статистично високо значущими незалежно один від одного. Зменшення симптомів так само незалежно високо статистично значущими. Таким чином, дослідження чітко демонструє зменшення симптомів при лікуванні біорезонансним приладом БІКОМ®.

5.2 Покращення якості життя

У дослідженні також оцінювалася зміна якості життя за оцінкою пацієнта. Опитувальник для цього складався з шести пунктів: пацієнтам було запропоновано заповнити бали щодо їх обмежень у самопочутті, сні, повсякденній діяльності, заняттях спортом, шкільній або професійній діяльності та соціальних контактах. Для цього використовувалася шкала від 0 до 4, де 0 означає відсутність обмежень. Таким чином, найсерйознішим обмеженням буде оцінка 24 бали

Оцінка свідчить про значне зменшення обмежень якості життя з 9,4 до 2,5 бала для всіх вікових груп. Різниця в 6,9 бала означає покращення майже на 75% порівняно з базовим показником. Покращення спостерігається в усіх вікових групах. Таким чином, дослідження демонструє значне підвищення якості життя пацієнтів з рино-кон’юнктивітом при лікуванні біорезонансним приладом БІКОМ®.

5.3 Зміни потреби в ліках

Ще одним пунктом аналізу в цьому дослідженні була потреба в медикаментозному полегшенні симптомів. Для цього пацієнти заповнювали анкету щодо потреби в медикаментозному лікуванні в балах на щотижневій основі. щотижня. Зменшення потреби в медикаментозному лікуванні вважається успіхом біорезонансної терапії БІКОМ®. Оцінка медикаментозного лікування оцінювала застосування антигістамінних препаратів для прийому всередину або у вигляді очних крапель, назальних спреїв, інтраназальних глюкокортикоїдів з/без антигістамінних препаратів та глюкокортикоїдів з/без інтраназальних глюкокортикоїдів або з/без антигістамінних препаратів. Дослідження показало, що більшість пацієнтів не використовували традиційні ліки до початку першого сеансу і що це не змінилося під час лікування. На думку науково-дослідного інституту, який проводив дослідження, дані про можливе зменшення потреби в медикаментах не є остаточними. Тому подальша оцінка, наприклад, шляхом перегляду середніх значень щодо можливих покращень, не повинна проводитися. 

5.4 Полегшення гострих симптомів

Перед кожним сеансом лікування та через тиждень після останнього лікування алергії (подальше спостереження)

Дослідження показало значне поліпшення гострих симптомів у всіх вікових групах під час біорезонансного лікування BICOM®. В середньому, симптоми покращилися на 66 відсотків від базового балу, з 1,2 до 0,4. Результати були подібними для всіх вікових груп. Таким чином, дослідження демонструє покращення гострих симптомів у пацієнтів з рино-кон’юнктивітом при лікуванні біорезонансною терапією BICOM® 

5.5 Побічні ефекти

У шести пацієнтів спостерігалися побічні ефекти. Однак не було жодних серйозних ускладнень та серйозних побічних ефектів. Всі випадки були легкого або помірного ступеня тяжкості, і всі пацієнти одужали. Один пацієнт, після консультації з лікарем, вирішив не продовжувати лікування через побічні ефекти. Дослідження не виявило жодних показань для зміни існуючої позитивної оцінки співвідношення ризик/користь.

5.6 Підсумковий висновок

Результат цього дослідження показує, що лікування рино-кон’юнктивіту від легкого до середньотяжкого ступеня за допомогою біорезонансної терапії BICOM® призводить до значного поліпшення симптомів і якості життя. Дослідження демонструє ефективність лікування та користь для пацієнта. Крім того, прилади BICOM® дуже безпечні. В ході дослідження, яке тривало більше року, не було виявлено жодних серйозних побічних ефектів.

 

Усі права захищено, опубліковано 12 серпня 2022 р

НАУКОВО ОБҐРУНТОВАНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЧАСТОТНОЇ ТЕРАПІЇ

ОПУБЛІКОВАНО 29 КВІТНЯ 2016, DARKO STRATIJEV

Доповідач: Ганс Брюгеманн, керівник Інституту, Gräfelfing / Німеччина

Чи існують науково обґрунтовані дослідження ефективності біорезонансного методу?

ВСТУП

Фразу “рівень доказовості” часто використовують нині під час спроби довести ефективність ліків і медичних пристроїв. Він описує рівень наукових доказів і наявність значущих даних. Природа цього доказу ґрунтується на результатах, але, зокрема, на побудові наукового дослідження, тепер також відомого як “design”. Для класифікації рівня доказів було запропоновано різні схеми. Ми використовуємо тут 8-рівневу схему доказів відповідно до стандартів, що їх використовує Американська кардіологічна асоціація.

Класифікація рівнів доказовості відповідно до Американської кардіологічної асоціації (AHA), змінена відповідно до W.F. Dick: Доказова медицина, заснована на фактичних даних (скорочено):

  • Рівень 1: Статистично значущі, рандомізовані, контрольовані дослідження (подвійне сліпе дослідження) або метааналіз
  • Рівень 2: Статистично незначущі, рандомізовані, контрольовані дослідження (подвійне сліпе дослідження) або мета/аналіз
  • Рівень 3: Проспективні, контрольовані, але не рандомізовані когортні дослідження
  • Рівень 4: Історичні, нерандомізовані, когортні або контрольні дослідження
  • Рівень 5: Серія результатів з людьми (конкретні випадки пацієнтів)
  • Рівень 6: Дослідження на тваринах або механічних механізмах
  • Рівень 7: Серія результатів з людьми (конкретні випадки пацієнтів)
  • Рівень 8: Досліди на тваринах або механізмах.

Однак медичні страхові компанії, державні органи та суди дедалі частіше дотримуються крайньої точки зору, згідно з якою тільки рандомізовані контрольовані подвійні сліпі дослідження рівня 1 дають наукове підтвердження ефективності.

Проте настільки вузький погляд на це питання не робить його справедливим. Один із провідних юристів у фармацевтичній галузі визнає таке:

Думка лікаря більше не варта нічого. Влада все частіше звертається до політичних рекомендацій. Медицина була зведена до природознавства. Рандомізоване подвійне сліпе дослідження використовується дедалі обмеженішим чином.

Як це часто буває, істина лежить десь посередині – або на неї потрібно дивитися по-іншому.

Низка випадків із людьми (пацієнтами) (рівень 5), безумовно, не має сенсу для медичних показань із серйозними спонтанними коливаннями та в тих випадках, коли успіх оцінюється суб’єктивно. Однак для розгляду картини зі спонтанними коливаннями і менш вираженими тенденціями до мимовільного поліпшення, цей тип дослідження має високий рівень доказів. 

У цьому сенсі невелике поліпшення щодо полінозу протягом певного сезону не має сенсу, в той час як одужання або часткове одужання великої кількості пацієнтів, безумовно, має значення.

Ми замовили послуги доктора Волкера В. Ральфса, С. Стат. (RSS), керівника Інституту аналізу даних і планування досліджень з Німеччини, заснованого в 1966 році, для проведення експертного аналізу досліджень з біорезонансної терапії BICOM. Доктор Ральфс має 40-річний досвід роботи біометристом/біостатистом у галузі клінічних досліджень. Він давав експертні поради та думки 140 фармацевтичним компаніям та університетським інститутам і провів понад 400 наукових досліджень у Німеччині та за кордоном.

Доктору Ральфсу було надано для оцінки дослідження з використання BICOM-терапії. У своєму експертному висновку він використовує вищезгадану 8-рівневу схему класифікації доказів.

Далі представлено більш детальне уявлення про дослідження з їхніми результатами та класифікацією з використанням цієї схеми доказів (тобто оцінки наукових даних).

 

РЕЗЮМЕ ОЦІНКИ

Оцінювач робить такі заключні зауваження щодо досліджень: “Усі попередні дослідження та дослідницька робота показують, що процедура BICOM не тільки показує статистично значущі та очевидні (у сенсі випадкової статистики) ефекти.
Вони повинні інтерпретуватися в клінічному контексті як демонстрація ефективності. Небажані побічні ефекти, особливо серйозні, не виявлені в жодному дослідженні.

Обговорювана й оцінювана робота, у принципі, відповідає стандарту якості університетських досліджень. Рівень доказовості 1 у контрольованих подвійних сліпих дослідженнях не є нормою в цій галузі. Цей стандарт якості наразі потрібен тільки в галузі фармакологічних досліджень. Представлені документи відповідають вимогам клінічної оцінки лікарських засобів. (Див.: R. Prestel, Anforderungen an die klinische Bewertung von “bekannten” Medizinprodukten aus der Sicht einer benannten Stelle) [Вимоги до клінічної оцінки “відомих” медичних виробів з погляду уповноваженого органу], Medizintechnik 121 (2001) 9-13.) “

Далі експерт оцінює свою оцінку таким чином:

“В усьому світі, загальноприйнята практика – публікувати результати, навіть ті, що мають низький рівень доказовості, і, як показано в цьому звіті, витягувати рівень доказів з відтворюваності. З практичної точки зору це означає, що навіть дослідження з більш низьким рівнем доказовості вважаються доказом, якщо інші дослідники, які також проводять дослідження з більш низьким рівнем доказовості, доходять до тих самих висновків.

Цей загальновизнаний метод зовнішньої валідації можна побачити в дослідженнях, проведених тут (Huang S. et al. (2005), Yang J. Zhang (2004) та Zhang X. et al.)(2005), у якому кожен із названих авторів порівнює свої висновки з результатами інших авторів у своїх публікаціях”.

Резюме: дослідження, проведені з використанням методу BICOM, були оцінені експертами д-ром Volker W. Rahlfs, C. Stat. (RSS) і доктор мед. Андреас Розегнал з Інституту аналізу даних і планування досліджень IDV працює таким чином.

4 дослідження були нагороджені рівнем доказовості 1
1 дослідження було нагороджено рівнем доказовості 1-2
1 дослідження було нагороджено рівнем доказовості 2
1 дослідження було нагороджено рівнем доказовості 3
4 дослідження були нагороджені рівнем доказовості 4-5
4 дослідження були нагороджені рівнем доказовості 5

Усі клінічні дослідження проводилися без нашого відома, тобто дослідження не були введені в експлуатацію, що ще більше збільшує доказову силу представлених досліджень.

Вищенаведене є науково доведеним підтвердженням ефективності біорезонансного методу BICOM. Той, хто стверджує протилежне, навмисно ігнорує ці дослідження (підтвердження).

 

КОРОТКА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ, ЇХНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ ТА ОЦІНОК

Дослідження 1:

Групове когортне дослідження 1 з 204 випадками а

Автор: Schumacher, P. Результати цього дослідження широко відомі. Тим не менш я хотів би відтворити результати у вигляді кругової діаграми.

Біометрична/медична оцінка: “За цим показанням спонтанне одужання вкрай рідкісне. Не існує відомих доказів одужання з використанням терапевтичних заходів. Тому ступінь відновлення 83% є надзвичайно переконливою статистикою (ступінь відновлення 15% вважається клінічно значущою). Рівень доказовості: 4/5 “.

Дослідження 2:

Проспективне, контрольоване, але не рандомізоване дослідження з 2 групами: 213 пацієнтів, які отримували BICOM, 87 пацієнтів із кортикоїдами та протиалергічними препаратами. Дослідження пацієнтів з астмою.

Дослідження проведене: Ян Цзіньчжем і Чжан Лі, Дослідницький центр дитячої клініки з профілактики та лікування астми в Цзянь.

Результати лікування були класифіковані через 6 місяців як:

Видимий ефект (без симптомів) 43,8%
Поліпшення 31,9%
Ефективність (невелике зниження) 11.0%
Безрезультатність 13.3%

 

*Дослідження групи пацієнтів (не рандомізовано)

 

 

 

 

 

 

 

 

Дослідження 3:

Групове когортне дослідження із серійним спостереженням 154 пацієнтів з алергією з червня 2002 року по січень 2004 року. Були проліковані дерматит, риніт, алергічний кон’юнктивіт і астма. Безпосередньо до і під час лікування антиалергенні препарати не приймали.

Дослідження проведено: Юань Цзе, Хуан Цзялі, Ван Хайянь і Юй Чунянь, Сіаньське відділення педіатрії, Центральна лікарня, Сіань.

Після лікування 120 зі 154 пацієнтів (= 78%) повністю одужали (безсимптомно протягом 6 місяців). Про небажані ефекти не повідомлялося.

Виписка з оцінки: Рівень доказовості 4/5. Це ґрунтується на діагнозах, які, якщо використовувати звичайне медичне лікування, на практиці можна контролювати тільки певною мірою за допомогою довгострокових ліків (наприклад, кортикоїдів), які мають низку побічних ефектів. Результати були розглянуті та проаналізовані через 6 місяців після лікування пацієнтів.

 

Дослідження 4:

Когортне дослідження із серійним спостереженням 1639 пацієнтів із різними діагнозами алергії. Це пацієнти, які в минулому всі безуспішно лікувалися стандартними препаратами.

Дослідження було проведено у відділенні педіатрії центральної лікарні в Сіані, Китай. Автори: Зе Я. і Хайян В.

Витяг з оцінки: Пацієнти в минулому лікувалися різними препаратами з невеликим успіхом. Відсутність рецидиву симптомів через 6 місяців після BICOM-терапії означала, принаймні протягом цього періоду, що пацієнти були вилікувані. Спонтанне загоєння, ефекти плацебо тощо не можуть пояснити відсоток пацієнтів, які одужали в цій ділянці алергії. Рівень доказовості 4/5.

Дослідження 5:

Групове когортне дослідження 200 пацієнтів із 248 розісланих анкет. Пацієнти з тривалішим анамнезом (а також різні види лікування до цього): алергічні шкірні захворювання (нейродерміт, екзема, свербіж), алергічний кон’юнктивіт, алергічні кишкові розлади, алергічні респіраторні захворювання, алергія на пилок.

Автор: Хеннеке, Дж.

Лікування проводилося без утримання від алергенів.

Витяг з оцінки: Незважаючи на можливе спотворення результату, можна припустити, що у значної кількості пацієнтів не було симптомів (показник повернення 80,6% з поштової анкети). Кількість безсимптомних або поліпшених пацієнтів, безумовно, не може бути пояснена ефектами плацебо або помилковим діагнозом.

Рівень доказовості 4/5.

Дослідження 6:

Проспективне рандомізоване паралельне паралельне 2-х групове дослідження з 2 × 14 пацієнтами з ушкодженням клітин печінки. Дві групи були складені з пацієнтів з ушкодженням клітин печінки, які були діагностовані, принаймні, за рік до цього. Значення ферментів у контрольній групі практично не змінилися відносно середнього значення, а також залишалися значною мірою патологічними в окремих пацієнтів.

У групі, яка отримувала BICOM, можна було спостерігати значне поліпшення медіани. Індивідуальні значення нормалізуються у більшості пацієнтів. Відмінності між групами є як суттєвими, так і статистично значущими.

Автори: Machowinski, R. und Gerlach, I.

Оцінка: дослідження не тільки показує суттєві відмінності від контрольної групи, а й ефекти також доволі значні та мають медичне значення. Дизайн дослідження, що отримав рівень доказовості 1, припускає статистично обґрунтований і досить значний рівень ефективності для цього показання.

Діаграма а) Дослідження 6 – Лабораторні результати печінкового ферменту GOT
Діаграма б) Дослідження 6 – Лабораторні результати печінкового ферменту GPT

Діаграма в) Дослідження 6 – Лабораторні результати печінкового ферменту Gamma GT

Дослідження 7:

Дві групи спортсменів, не рандомізовані, по 12 пацієнтів у кожній групі, які страждають на синдроми перенапруги, пов’язаними зі спортсменами з високими показниками. Дослідження проведене: Папезом, Б. Дж. і Баровичем, Маріборський навчальний госпіталь, Словенія, кафедра медичної реабілітації.

Контрольну групу лікували ультразвуком, а також кріотерапією та електростимуляцією. Тестова група отримувала тільки біорезонансну терапію BICOM.

Діаграма а) Дослідження 7

Діаграма б) Дослідження 7

Оцінка: “На підставі 8-бальної шкали доказів, дослідження отримує 2-й рівень з точки зору дизайну, тобто надання переконливих доказів. У цьому сенсі ефективність показана як статистично значуща. Ступінь ефективності також значний як з точки зору тривалості терапії, так і з точки зору оцінки болю”.

Дослідження 8:

Контрольоване доклінічне дослідження in vitro. Зведена ілюстрація модуляції in vitro активності фагоцитів поліморфних ядерних лейкоцитів людини за допомогою терапії BICOM. Загалом 50 000 зразків крові було оброблено та перевірено з використанням різних параметрів програми.

ИДослідження проведено О. Осадчою та співавт. в Інституті експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. М.В. Кавецького при Державній академії наук України. М.В. Кавецького при Державній академії наук України. Рівень доказовості 1.

Фагоцитарна активність людських фагоцитів у донорській крові була статистично значущо змінена при лікуванні BICOM . Дослідження in vitro – контрольоване дослідження.

Дослідження показує явно різні і відтворювані результати з використанням різних параметрів програми. Фагоцитарна активність людських фагоцитів у донорській крові була змінена за допомогою обробки BICOM статистично значущою мірою.

 

Перший стовпець показує кількість фагоцитів у донорській крові. Кров поміщали в 10 пробірок у вхідній чашці і 10 ампул з тією ж донорською кров’ю також поміщали у вихідну чашку. “Лікування” проводилося з використанням різних програм терапії. A і Ai позначають тип терапії, а додаткові цифри показують посилення. Наступні чотири стовпці показують кількість активованих фагоцитів після кожного сеансу терапії BICOM.

Дослідження 9:

Контрольоване доклінічне дослідження in-vitro: дослідження відтворення імунної системи радіоактивно забруднених мишей. Виконується Д. Сахаровим і співавт.

Завдяки лікуванню BICOM вдалося повернути імунні системи мишей, ослаблені радіоактивністю в Чорнобилі, на статистично значущий і відповідний нормальний рівень. Рівень доказовості 1.

 

Дослідження 10:

Порівняльне діагностичне дослідження: біорезонансний тест BICOM проти тесту на укол. 31 суб’єкта тестували за допомогою тесту на укол і BICOM для кліщів, трав, оливок, стінної пеліторії.

Дослідження було проведене докторами Джанназо, Валенті та Пуццо з кафедри фізіології, кафедри біофізики в університеті Катанії. 31 подвійне читання було взято в 4 випадках.

Чутливість BICOM становить 0,84 (95% ДІ: 0,72-0,92). Специфічність становить 0,66 (95% ДІ: 0,53-0,78). Ці дві величини визначають “істинно позитивний” і “істинно негативний” у певних випадках.

Індекс Юдена об’єднує обидві маси і становить точно 0,5 (95% ДІ: 0,34-0,64. Нижня межа 0 = даремний тест; 1,0 = ідеальний тест).

Біометрична оцінка: прилад BICOM, безумовно, підходить як об’єктивна процедура для проведення тесту на алергію. Було б бажано провести подальші дослідження, в яких точність тестів на укол і тести BICOM могла б бути визначена з використанням “золотого” стандарту і обговорюватися відповідним чином.
Рівень доказовості 1.

Дослідження 11:

Групове когортне дослідження з чітко визначеними критеріями ефективності.

Дослідження є досить репрезентативним за участю 79 пацієнтів. У дослідження включено екзему, дерматит, кропив’янку та псоріаз.

Дослідження було проведено доктором Ду Ся і співавт.

Ефективність оцінювали за 4-бальною шкалою. Подальше спостереження через 1 рік помітно тривале і підвищує впевненість у результатах дослідження з точки зору доказової медицини.

Результат: одужання в 74,7% випадків і спостережуваний ефект у 89,9% випадків.

Оцінка: дослідженню було надано рівень доказовості 5.

 

Дослідження 12:

Групове когортне дослідження з чітко визначеними критеріями ефективності. Незважаючи на відсутність групи порівняння, це, схоже, є чітким показником ефективності (Діаграма 12).

У дослідженні взяли участь 150 пацієнтів, складених таким чином: 95 пацієнтів з астмою і носовим катаром, 20 пацієнтів тільки з астмою, 25 пацієнтів з носовим катаром, 5 пацієнтів з екземою шкіри, 5 пацієнтів з іншими алергіями.

Це дослідження було проведено доктором Фен Я. і співавт.

Витяг із біометричної/медичної оцінки: Здається, це явна ознака ефективності, незважаючи на відсутність групи порівняння, оскільки успішні результати значно перевершують очікуваний випадковий ефект. Достовірність діагнозів для включення підтверджується посиланням на відповідні критерії. Рівень доказовості 5.

 

Ефективність перевіряли за 3-бальною шкалою. У 60,7% випадків усі симптоми зникли. Загальна ефективність була підтверджена на рівні 94,7%, і в цьому дослідженні також можна побачити довгострокове відновлення.

Лікування включало від 5 до 8 сеансів. Це вважалося закінченим, якщо всі алергії дали негативний результат при повторній перевірці. Період спостереження охоплював від 5 до 8 сеансів.

Дослідження13:

Проспективне рандомізоване контрольоване рандомізоване дослідження в паралельних групах (діаграма 13). Пацієнти були розподілені на 3 групи.

Група 1: лікування BICOM для дітей із діагнозом “перший раз”. Група 2: лікування BICOM для дітей, які раніше безуспішно лікувалися з за допомогою ліків.

181 пацієнт з алергічними застудними захворюваннями та бронхіальною астмою був включений у це дослідження.

 

Дослідження було проведено доктором Хуан С. і співавт..

Ефективність оцінювали за 3-бальною шкалою: значний ефект, ефективний, неефективний. Показник успіху показаний на наступних діаграмах. Цьому дослідженню присуджується рівень доказовості 1-2 на основі доступних груп порівняння.

Дослідження 14:

Групове когортне дослідження. 56 пацієнтів у всіх вікових групах, які страждають на кропив’янку, взяли участь у цьому дослідженні.

Це було зроблено доктором Сюй М. і співавт.

Результати оцінювали за 4-бальною шкалою: одужання, явно ефективне, ефективне (з рецидивом) і без ефекту.

Рівень успіху для повного одужання (35,8%) і поліпшення (25,0%) становить 60,8%.

 

Цікаво відзначити розбивку за віковими групами, де показник ефективності у пацієнтів віком від 1 до 15 років є найвищим (90%), за ним слідує вік від 16 до 30 років – близько 69%.

 

Це дослідження має рівень доказовості 5.

Дослідження 15:

Групове когортне дослідження з 54 пацієнтами в усіх вікових групах з кропив’янкою (кропив’янка), проведене Zhang X. et al.

Рівень успіху для цього дослідження становить 66,67% (40,75 + 25,92), як видно на наступній діаграмі.

Витяг із біометричної/медичної оцінки: Знову ж таки, у нас є групове когортне дослідження з певними критеріями ефективності. Дизайн знову схожий на звичайні обсерваційні дослідження, що використовуються в Німеччині, засновані на висновках, описаних для роботи Du X. et al. Дослідження є досить репрезентативним за участю 54 пацієнтів. Як визнають самі автори, дослідження не підходить для довгострокової оцінки.

 

Література:
дослідження були проведені й опубліковані:

  1. П. Шумахер: Біофізичне лікування алергії, Довідник із природних процесів загоєння та специфічних тенденцій у терапії, Опубліковано О. Ауссерером, серія ZDN, Альфред і Сене, Меран, 1992, с. 139 144; і Sonntag-Verag, Штутгарт, 1994, стор. Ауссерером, серія ZDN, Альфред і Сене, Меран, 1992, с. 139 144; і Sonntag-Verlag, Штутгарт, 1994, стор. 125-133;
  2. Ян Цзіньчжи і Чжан Лі, Науково-дослідний центр дитячої клініки Цзінань у провінції Шаньдун з профілактики та лікування астми; офіційний переклад “Материнська та дитяча охорона здоров’я Китаю”, 2004, CN 22-1127 / R;
  3. Юань Цзе, Хуан Джіох, Ван Хайянь і Ю. Чуньянь. Відділення педіатрії Сіаня, Центральна лікарня Хіань: оригінальна публікація китайською мовою з перекладом з відділу охорони здоров’я матері та дитини Китаю, 2004 р.;
  4. Зе Й. і Хайян В., Педіатрія центральної лікарні Сіаня, Китай: клінічні результати за допомогою біорезонансного пристрою BICOM 2000, доповідь Конгресу Медичної асоціації з біотерапії у Фульді, квітень/травень 2005 р.;
  5. Дж. Хеннеке: Енергетична терапія алергії – можливості та досвід біорезонансної терапії Bicom;Medical Journal of Naturopathy 35 (1994) 427-432; и двухлетний опыт работы с терапией аллергии без воздержания – оценка статистического исследования, 
    практические последствия: коллоквиум Международной медицинской ассоциации по биотерапии с 1 по 3 октября  1993 года в Фульде;
  6. R. Machowinski та I. Gerlach: Проспективні рандомізовані дослідження для оцінки успіху лікування з використанням власних коливань пацієнта (BICOM) у випадках ушкодження клітин печінки, документ, представлений на симпозіумі у Фульді 16.04.1996;
  7. Б. Папез і Барович, Маріборський навчальний госпіталь, Словенія, кафедра медичної реабілітації, очолювана Прим. Доктор наук, доктор мед. наук. Zmago Turk: Звіт про використання BICOM-резонансної терапії при синдромі перенапруги у високопродуктивних спортсменів;
  8. О. Сахаров, Д. Ледницький, Інститут експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. М.В. Кавецького, Державна академія наук, Україна. М.В. Кавецького, Державна академія наук, Україна: Зведена картина модуляції фагоцитарної активності поліморфноядерних лейкоцитів людини in vitro за допомогою резонансної терапії BICOM, Наукові дослідження, Institut für Regulative Медизин, 1999;
  9. Д. Сахаров, З. Савцова та ін.: Дослідження відновлення імунної системи радіоактивно забруднених мишей за допомогою резонансної терапії BICOM; Наукові дослідження, Institut für Regulative Medizin, 1999;
  10. Э. Джанназо, С. Валенті, Д. Пуццо, кафедра фізіології, кафедра біофізики в Університеті Катанії; Дослідницький звіт 2002;
  11. Ду Ся, Лю Юанься, Ян Цзіньчжи: клінічне спостереження за 79 випадками лікування алергічних захворювань шкіри за допомогою біорезонансу; Chi. Журнал практичної медицини, Vol. 4, № 3, березень 2005 року (офіційний переклад);
  12. Y. Фенг та ін.: Клінічне спостереження за цілющим ефектом з використанням пристрою біорезонансної терапії у 150 випадках дитячої алергії, Chin. Журнал сучасної педіатрії, том 7, № 3, червень 2005 року (офіційний переклад);
  13. Хуан Шуймін, Сунь Чжанпін, Фан Юцай: Клінічне спостереження за лікуванням алергії та бронхіальної астми у дітей за допомогою пристрою біорезонансної терапії; Медичний журнал Чжецзян (офіційний переклад), видання 6/том 27/2005;
  14. Сюй Мінхонг та ін.: Клінічне спостереження за лікуванням хронічної кропив’янки з використанням пристрою для біорезонансної терапії, Китайський журнал прокази та шкірних захворювань, том 21, № 7, липень 2005 року (офіційний переклад);
  15. Чжан Сіньлянь, Ван Веньцзе, Лю Цян: Клінічне спостереження за 54 випадками лікування кропив’янки за допомогою пристрою біорезонансної терапії BICOM: Китайський науково-технічний журнал, Китайський академічний журнал (офіційний переклад), том 21, № 8, серпень 2005 р.; -29/EVI-DE/06 серпня 0066; 08/06

НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

КЛІНІЧНІ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА 300 ДІТЬМИ, ЩО СТРАЖДАЮТЬ НА АСТМУ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ТЕРАПІЮ ЗА ДОПОМОГОЮ БІОЧАСТОТНОГО ПРИЛАДУ BICOM®2000

Опубліковано 29 квітня 2016

https://bioresonance.com/clinical-observations-of-300-children-suffering-from-asthma-treated-with-bicom-2000-bio-resonance-device/

Автори: Ян Цзиньчжи і Чжан Лі.

ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР АСТМИ при дитячій лікарні м. Цзинань
(столиця провінції Шаньдун).

Резюме: З травня по грудень 2003 року Дослідницький центр астми при дитячій лікарні Цзінаня застосував німецький апарат BICOM®2000 для лікування 415 дітей, які страждають на астму, 300 з яких пройшли лікування методом десенсибілізації. Загальний коефіцієнт ефективності досягає 93,3%.

Раніше в медицині використовували широкий спектр методів тестування на алергени, але майже всі вони дуже болючі й не підходять для дітей. Другий момент – це те, що за допомогою цих традиційних методів можна зробити тести, але не можна провести десенсибілізуюче лікування. У травні 2003 року наша лікарня завезла в країну й отримала для впровадження апарат BICOM-2000 з Німеччини та застосувала його для клінічного лікування. Ми провели лікування 300 дітей, які страждають на астму, за допомогою тесту на алерген і десенсибілізації. Клінічні спостереження і результати представлені таким чином:

1. Джерела та метод:

1.1.

Усі відібрані випадки отримано від пацієнтів, які проходять лікування в ЦЕНТРІ ДОСЛІДУВАНЬ АСТМИ в нашій лікарні, яким поставлено діагноз астма відповідно до “2002 GLOBAL INITIATIVE FOR ASTHMA” “GINA”, (2002 ГЛОБАЛЬНА ІНІЦІАТИВА ДОСЛІДАННЯ ТА БОРОТЬБИ З АСТМОЮ) https://ginasthma.org/ Ми випадковим чином розділили 300 випадків на дві групи: 87 випадків у групі порівняння та 213 випадків у групі спостереження. Із 300 випадків – 197 хворих чоловічого та 103 жіночого. Їхній вік варіюється від 2,5 років до 15 років.

Група порівняння: Пацієнти в цій групі отримують терапію від GINA “2002 GLOBAL INITIATIVE FOR ASTHMA”. Хворим пропонували протиалергічні ліки та гормональні ін’єкції.

Група спостереження: через 7-10 днів після припинення прийому протиалергічних препаратів і пероральних гормональних препаратів ми провели десенсибілізуючу терапію з BICOM® 2000, використовуючи гормони в якійсь конкретній ділянці, не пропонуючи жодних протиалергічних препаратів.

1.2. Метод:

1.2.1.

Тест на алерген: Використовуючи переваги 491 зразка алергенів BICOM2000, через інфрачервоний приймач, ми проводимо тести на 20 точках акупунктури пальців пацієнта обох рук. За необхідності ми пропонуємо пацієнту принести його або її підозрювані алергени для тестування.

1.2.2 Терапія десенсибілізації: 312 пацієнтів проходять десенсибілізацію за допомогою біорезонансного пристрою BICOM® 2000. Ми поміщаємо невелику кількість слини або краплі крові в інформаційну склянку. Ми проводимо базове лікування і подальше лікування, перш ніж помістити зразок алергену в інформаційну склянку для десенсибілізації.

Кожен сеанс ми десенсибілізуємо 1 або 2 основні алергени протягом 20-30 хвилин, один раз на тиждень. Якщо пацієнти перебувають у важкому стані або в стані активної детоксикації, десенсибілізація може проводитися один раз на 3 дні. Сеанси не слід припиняти, поки алерген виявляється.

Звичайні пацієнти потребують 7-10 разів десенсибілізації.

І ще більший час потрібен для пацієнтів із тривалішою історією алергії.

2. Застосовувані стандарти оцінки лікувального ефекту:

Високо/ефективно (одужання): такі симптоми, як кашель, утруднене дихання та астматичні звуки дихання, зникають. І такі алергічні симптоми, як свербіж у носі, чхання, нежить, теж зникають. Протягом півроку рецидивів не відбувається.

Ефективно: алергічні симптоми, такі як свербіж у носі, чхання, нежить, значно зменшені з (+++) до (+). Час повторення скорочується, очевидно, протягом півроку, і раніше. Навіть якщо рецидиви трапляються, симптоми настільки незначні, що немає потреби в госпіталізації або ін’єкціях.

Поліпшення: алергічні симптоми, такі як свербіж у носі, чхання, нежить зменшуються з (+++) до (++). Кількість рецидивів (протягом півроку), скорочується. Терміни госпіталізації з приводу астми також скорочуються.

Немає поліпшень: після лікування астма та алергічні симптоми все ще відбуваються без будь-яких явних поліпшень.

3. Клінічні результати :

 

Наведена вище таблиця показує, що серед 213 дітей, які страждають на алергічну астму, які отримували терапію за допомогою біорезонансного пристрою BICOM® 2000:

У 52,5% хворих такі симптоми, як кашель, утруднене дихання та астматичні звуки дихання, зникають, а їхні алергічні симптоми, такі як свербіж у носі, чхання, нежить, також зникають. Протягом півроку рецидивів немає.

У 32,8% хворих, алергічні симптоми знижуються від (++++) до (+). Перебіг рецидивів, протягом півроку, явно скорочується. Навіть якщо рецидиви трапляються, симптоми настільки незначні, що немає необхідності в госпіталізації або ін’єкціях.

У 7,9% хворих прояви алергічних симптомів спадають від (+++) до (++). Час рецидивів протягом півроку скорочується. Терміни госпіталізації з приводу астми також скорочуються.

Лише 6,6% астматичних та алергічних симптомів залишаються без будь-яких явних поліпшень.

Загальний коефіцієнт ефективності становить 93,3%.

4. Дискусія:

Застосування технології біорезонансного лікування в клінічній практиці ґрунтується на теорії квантової фізичної хвилі, запропонованої французьким вченим паном Луї Віктором де Бройлем. Ця теорія свідчить, що кожна речовина має свою особливу хвильову картину. Коли певний алерген вступає в контакт із людським тілом, він стимулюватиме людське тіло генерувати аномальну хвильову картину. Коли людське тіло знову й знову контактує з алергеном, воно генерує ще сильнішу електромагнітну хвилю, що вібрує.

Такую возмущенную электромагнитную волновая вибрация (частота) может быть снята (измерена, получена) с помощью специального электрода, касающегося тела человека, и передана в устройство BICOM® 2000.
Після того, як ці хвильові структури інвертовані (дзеркально перевернуті) і посилені всередині пристрою, інвертовані частоти (у вигляді природних мікрохвиль) можуть бути повернуті назад хворому, щоб перетворити патогенні електромагнітні хвильові частоти – на нормальні. Таким чином, людське тіло буде відновлено.

Алерген є одним із найнебезпечніших елементів, що спричиняють астму. Вважається, що діти, які страждають на астму, повинні регулярно лікуватися, систематичним, імунним і десенсибілізованим чином, що раніше, то ліпше, щосили намагаючись вилікувати астму в період свого статевого дозрівання. Якщо ми запропонуємо активне й розумне лікування дітям, які страждають на астму, рівень одужання збільшиться до 95%.
У разі, якщо ці хворі не виліковуються в період статевого дозрівання, активне та розумне лікування в їхньому дитинстві, вочевидь, полегшить астму в зрілому віці. Таким чином, раннє лікування астми принесе пацієнтам користь протягом усього його або її життя. Наша лікарня пролікувала 213 дітей, які страждають на астму, за допомогою біорезонансного пристрою BICOM® 2000 із загальною ефективністю 93,3%. З надійним лікувальним ефектом BICOM® 2000 є особливо ефективним для дітей, які страждають на алергічну астму. Він може використовуватися як допоміжний засіб для ефективного контролю астми, не тільки зменшуючи кількість ліків для пацієнтів і знижуючи частоту рецидивів, але й зменшуючи медичні витрати.
Жоден із пацієнтів не показав побічних ефектів під час лікування.
Цей пристрій має набагато ширший спектр зразків алергенів, що забезпечує більш точну та ширшу застосовність тесту на алергени. Відсутність болю, в процесі лікування, не тільки скорочує час терапії, а й приносить лікувальний ефект за коротший час. Таким чином, його можна використати для заміни методів лікування, які ми використовували раніше, і це не тільки скорочує кількість ліків для пацієнтів та знижує частоту рецидивів, а й знижує медичні витрати.

Застосування біорезонансного пристрою для десенсибілізації може розглядатися також як допоміжний засіб для тривалого контролю астми і заслуговує на подальшу популяризацію.

Список використаної літератури:

Бібліографія Ян Цзіньчжи і Чжан Лі

 

БІКОМ-ТЕРАПІЯ В ПЕДІАТРІЇ

МАРКУС ГРЮНДФЕЛД, ЛІКАР-НАТУРОПАТ, МОНХАЙМ, НІМЕЧЧИНА

ПАНІ ТА ПАНОВЕ! ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

У цій статті я хочу поділитися з Вами своїми спостереженнями, заснованими на 7-річному досвіді практики терапії BiCOM. У Монгаймі та Рейні педіатрична натуропатична медицина – одна з найпоширеніших у Німеччині.

ТРОХИ СТАТИСТИКИ

Я коротко наведу приклади використання апарату BiCOM у своїй щоденній практиці протягом семи років. З основної бази пацієнтів, що складається з близько 1100 дітей на даний момент – 79% лікуються на апараті Біком. З них у 95% випадків – абсолютно успішне лікування, з яких 83% – відсутність симптоматики, а ще в 12% випадків зі значним зниженням симптоматики, а 4,5% випадків – незначне поліпшення, ще 0,5% випадків – без змін.

ПАТОЛОГІЇ

Найпоширенішими патологіями, виявленими в цій групі, є алергічні реакції. Алергени квітковий пилок, трава, листя домінують у цьому списку, але поряд із ними популярною є харчова непереносимість коров’ячого молока, лактози та пшениці (пов’язані з непереносимістю глютену та гліадину).

Ще одна дуже цікава сфера застосування – це BiCOM-терапія на плаксивих дітях і дітях із колітом. У цих випадках діти при грудному вигодовуванні часто не переносять материнське молоко, що, наприклад, може означати, що їхня матір має молочну або лактозну непереносимість, яка й передалася дитині. Відповідно лікування матері надзвичайно важливе й ефективне, і тільки після цього можливе продовження грудного вигодовування.

Подальший спусковий механізм – це КІСС-синдром (порушення в шийному відділі хребця, а саме в перших двох шийних хребцях). Цей розлад можна ефективно усунути за допомогою хіропрактики, однак терапія BiCOM також ефективна в лікуванні болю і маніпуляцій із м’язами.

Якщо у дітей були проблеми із засинанням і сном протягом ночі, було виявлено наявність стресу і непереносимості.

BiCOM-терапію також можна використовувати в лікуванні гіперактивних дітей, яких я часто описую, як “дітей із мурахами в штанях”. У багатьох із цих дітей є симптоми дефіциту, непереносимості та додаткових навантажень, що може вплинути на нормальне функціонування імунної системи. BiCOM-терапія сама по собі часто може знизити прояв симптомів до мінімуму. Такі явища, як нестача уважності, гіперактивна поведінка, знижуються або повністю усуваються. Пацієнтів переводять в інші просунуті навчальні заклади, і надалі соціально не пристосована поведінка у дітей відсутня.

Бактеріальне і вірусне навантаження успішно тестується і лікується. Дуже просто діагностувати дефіцит вітамінів, мінералів або мікроелементів, а також гормонів і амінокислот. А в лікуванні використовують ортомолекулярні харчові добавки, приготовані за індивідуальними або комбінованими рецептами.

BiCOM-терапія як лікування хронічних і гострих хворобливих станів так само дуже успішна частина моєї роботи. Діти, які страждають від гострого болю, наприклад, унаслідок травми, або з проблемами в спині, можуть бути швидко проліковані на апараті BiCOM для повного зняття або зі значним зменшенням болю.

ЩО Ж ОСОБЛИВОГО?

Щоб роз’яснити, що ж такого незвичайного в

“моїй” BiCOM-терапії, я маю дещо Вам пояснити.

Для дітей не важливо, який вид терапії застосовується, як він діє чи доведений він науково, а важливо те, чи буде боляче. Так само часто вони цікавляться, скільки часу триватиме сеанс. Уява дітей відіграє настільки велику роль у їхньому житті, що я перетворюю весь сеанс терапії на своєрідну казку, де Біком виконує роль чарівної машини.

Для моїх маленьких пацієнтів дуже важливо спостерігати, що саме відбувається навколо них. Ось чому так важливо проводити лікування, коли вони перебувають у положенні сидячи, оскільки в положенні лежачи для дітей, а тим паче немовлят, часто сприймається ними негативно з погляду перебування в чиїйсь владі. Мої ж пацієнти сидять на їхньому

“троні” у великому зручному блакитному шкіряному кріслі. Я розповідаю про “антену” і

“золоті кулі” (тензор і електроди) також як про атрибути цієї казки.

Щоб зробити сеанс терапії комфортнішим, а також щоб руки дітей увесь час були вільні, наприклад, для улюблених м’яких іграшок, читання тощо, я використовую “шкарпеткові” електроди. По суті, я просто поміщаю ці кулі або стилус-електрод, залежно від віку і зросту дитини, у шкарпетки для створення необхідного тілесного контакту. Насамперед я починаю з електро-аккупунктурного тестування дітей віком 5-6 років для забезпечення високої точності, а також щоб мати результати цього тестування в терапії.

Для дітей, які на грудному вигодовуванні з першого дня, і якщо в їхньої матері є непереносимість молока, хороших результатів досягаємо, коли під час лікування мами, вона дитину свою тримає на руках (“терапія дитини через матір”).

Використання чипів BiCOM замість мінералів чи олій дає безперервну дію терапії BiCOM. Діти ж сприймають чіп, як “своєрідний пупок” і знаходять це вельми цікавим. Також замість рідких ліків використовую “кульки”. Я не використовую драже часто, або взагалі виключаю під час лікування дітей. У дуже рідкісних випадках використовую BiCOM-олії за шкірних проявів.

РЕЗУЛЬТАТ:

“ПЕРЕТВОРЕНА” ТЕРАПІЯ BICOM.

 

Коротші за часом сеанси терапії для дітей і часті індивідуальні комбінації програм у більшості випадків сприяють швидкому поліпшенню. Це вражає дітей і, як результат, переконує і батьків, що сприяє поширенню інформації про терапію BiCOM, що робить її дуже популярною. У результаті витрати на рекламу мінімізуються.

СТРЕСОВІ ФАКТОРИ

Найпоширеніші стресові чинники в моїй практиці – це отит (з/без запалення середнього вуха). Лікується за допомогою електрода “золотий палець” і спеціальних програм. А також синдром бородавки. Це може бути, як molluscum contagiosum, так і verrucas. Бородавки можуть бути вдало вилікувані за допомогою спеціальної програми, а також програм для підвищення опірності організму.

Я не вносив жодних змін у програми, крім можливого зменшення тривалості сеансу терапії.

ІСТОРІЇ ХВОРОБ. ПРИКЛАДИ З ПРАКТИКИ.

Пацієнт 1. Жан, вік 8 тижнів,

непереносимість молока та коліки.

А) 251 – 3 хв. Базова програма геопатія та електросмог.

Б) 945 – 2 хв. 963 – 2 хв. 998 – 3 хв,

“терапія дитини через матір”

Через тиждень симптоми коліту зникли і через 4 тижні непереносимість не виявлялася.

Пацієнт 2. Анна, 5 лет, бородавки.

А) 251 – 3 хв. Базова програма геопатія. Б) 4*430 – 4 хв. З інтервалом 1 тиждень.

Без застосування гомеопатії все загоїлося за 6 тижнів і нові бородавки не з’являлися.

Пацієнт 3. Лаура, 4 роки, рецидивний отит.

А) 390 – 3 хв. Сечовий міхур = вухо. Б) 6*522, 290 – по 6 хв.

С) 290-291 – чергуються після тестування. Через 6 тижнів – відсутність симптоматики, зміцнення імунітету, без рецедивів.

Пацієнт 4.Філіп, 16 років, кандидоз. Діагностика: з використанням калу – кандидоз 6*109

А) 562, 565 – по 8 хв.

Б) 963, 944, 998 – 2 рази на тиждень, і після

них 977 – по 10 хвилин.

Крім цього, спеціальна дієта і підтримуюча гомеопатія.

Через 3 тижні відсутність симптомів, втоми. В аналізі випорожнень через 10 тижнів прояву грибків не спостерігалося. Навіть через рік і два не було рецедивів.

Пацієнт 5. Луїза, 12 місяців, неспокійний сон.

А)220, 290

Діагностика – непереносимість лактози, електросмог і геопатія.

А) 945 – 6 хв. 963, 998

Прийом гомеопатичних засобів, а також рожевий кварц під подушку.

Через три тижні дитина добре спить, практично без прояву симптомів, зараз дівчинці вже 2,5 року.

Пацієнт 6.Джулія, 3 роки, нейродерматит, екзема, свербіж, кровоточивість, запалення. Локалізація – обличчя, пахвові западини, внутрішній бік ліктів, пах, коліна ззаду і щиколотки.

А) 231, 351

Б) 963, 968 – по 5 хвилин

С) 963, 944, 998

Додатково – гомеопатичне лікування. За останні 6 місяців – повне поліпшення шкіри, невеликі ділянки легкого почервоніння на щоках і чолі, що рідко з’являються.

Постдіагностика – відсутність реакції на молоко і лактозу, невелика реакція на пшеницю.

Пацієнт 7.Кетро, 5 років, рецидивуючий цистит

А) 390, 391 – 2 хвилини

Б) 490, 950, 980 – кожна по три рази на тиждень. Через 4 тижні – відсутність симптоматики. Рецидивів немає протягом 3-х років після терапії.

НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ МЕТОДУ

Стаття надана REGUMED GmbH, Gräfelfing

опубліковано 25 квітня 2016 року

Незважаючи на десятиліття інтенсивних досліджень, походження (етіологія) алергій до кінця не вивчена. У кращому разі загальновизнано, що алергени та інші фактори довкілля спричиняють складні імунологічні процеси, які можуть, своєю чергою, спричиняти алергійні симптоми. (1) Лікування алергії, що ґрунтується на відсутності знання її причин, є трудомістким та найчастіше не настільки успішним, як хотілося б. Це пояснює зростаючий суспільний попит на якісні альтернативні методи лікування пацієнтів з алергією. Одним із підходів, який зарекомендував себе успішним протягом понад 30 років, є BICOM-терапія, і обґрунтування цієї форми терапії тепер буде представлено в стислому викладі. Усі організми мають і постійно створюють складні електромагнітні поля. (2) Спектри власної частоти тіла мають вельми значний діапазон від 0,1 Гц до 1013 Гц. І навіть усі матеріальні речовини, згідно з квантовою фізикою, також мають своє особливе електромагнітне поле. Доведено, що між електромагнітними полями організму та його фізіологічними процесами постійно відбуваються дуже складні взаємодії. (3) Існує все більше наукових свідчень того, що власні регуляторні системи організму значною мірою контролюються на електромагнітному рівні. (4) Цілком очевидно, що існують також взаємодії між фізіологічними процесами в організмі та електромагнітним випромінюванням із довкілля або від сторонніх речовин, що проникли в організм (наприклад, алергени, токсини, віруси, бактерії тощо, а також ліки), і які чинять електромагнітний вплив на організм. (5,6) Патологічні процеси і порушення в організмі людини або тварини, що супроводжуються значною зміною електромагнітної частоти. (7) Загальні зміни в електричному та електромагнітному потенціалі можуть бути виміряні через поверхню шкіри та використані для діагностичних цілей (ЕКГ, ЕЕГ, ЕГГ, ЕМГ, СКОВІД). У “International Breast Cancer Intervention Study” (IBIS) (“Центр досліджень поширення раку молочної залози”) вимірювання цих змін потенціалу було успішно застосовано для діагностики раку. (8) Значення біоелектричних і біоелектромагнітних коливань для регуляції біологічних процесів стає дедалі більше предметом наукових досліджень у біофізичних дослідницьких центрах. З причин, що важко піддаються розумінню, такі явища значною мірою ігноруються в науковій медицині. (Причиною такого ставлення “формальної медицини” є банальна конкуренція між “фармакологічними” схемами лікування та всіма іншими видами терапії, зокрема фізіотерапією, а також нешкідливими натуропатичними препаратами). Дослідницька група, яку очолює професор Фетіосом Анніносом з Демокрітського університету в Александруполісі, продемонструвала у значній кількості досліджень, що модифіковані електромагнітні частотні структури можна використовувати в терапевтичних цілях. Дослідницька група привернула увагу всього світу своїм успішним лікуванням пацієнтів з епілепсією, записавши і відтворивши природні частотні характеристики організму і повернувши їх в організм. (4) Безліч спостережень і досліджень з різними доказовими рівнями (9), що охоплюють загалом близько 3000 пацієнтів, і велика кількість тематичних досліджень близько 10 000 Bicom-терапевтів у всьому світі, надали вражаючі докази цього терапевтичного ефекту при лікуванні алергії з використанням Bicom-терапії. Зокрема, високі показники одужання, досягнуті у випадках, коли всі інші форми лікування не допомогли (наприклад, нейродерміт, астма тощо), дають підставу сподіватися на те, що значна частина постраждалого населення може бути успішно вилікувана.

Джерела:

1. Holgate S.T. (1999). Genetic and environmental interaction in allergy and asthma.( Генетична та екологічна взаємодія при алергії та астмі.) J Allergy Clin Immunol 104: 1139-1146.

2. Anninos P.A. et al., Biomagnetic measurements using SQUIDs. ( Біомагнітні вимірювання з використанням СКВІД ) Int J Neurosci 1987; 37: 149-168.

3. Nordenström B.E.W. Link between electromagnetic field and biological matter. (Зв’язок між електромагнітним полем і біологічною речовиною). Int J Environ Stud 1992; 41: 233-250

4. Anninos P.A. et al., Magnetic treatment of epileptic patients by the use of MEG measurements. (Магнітне лікування пацієнтів з епілепсією з використанням вимірювань МЕГ.) H. Heine and P. Anastasiadis (Eds) Normal Matrix and Pathological Conditions. (Нормальна матриця і патологічні стани). G. Fischer Verlag Stuttgart 1992; pp 119-128

5. Junkersdorf B. et al., Електромагнітні поля посилюють реакцію на стрес при підвищених температурах у нематоди Caenorhabditis elegans. (Електромагнітні поля посилюють стресову реакцію при підвищених температурах у нематоди Caenorhabditis elegans). Bioelectromagnetics 2000; 21: 100-106

6. Montagnier L. et al., Electromagnetic Detection of HIV DNA in the Blood of AIDS Patients treated by Antiretroviral Therapy (Електромагнітне виявлення ДНК ВІЛ у крові пацієнтів зі СНІДом, які отримують антиретровірусну терапію). “Електромагнітне виявлення ДНК ВІЛ у крові хворих на СНІД, які отримували антиретровірусну терапію”. Interdict Sci Comput Life Sci 2009; 1: 245-253

7. Anastasiadis P. et al., SQUID-біомагнітометрія маткових артерій при нормальній та преекламптійній вагітності. “СКВІД-біомагнітометрія маткових артерій за нормальної та преекламптичної вагітності). J. Perinat Med 2001; 29: 433-441

8. Cuzick J. et al., Electropotential measurements as a new diagnostic modality for breast cancer. (Електропотенційні вимірювання як новий метод діагностики раку молочної залози). The Lancet 1998; 325: 359-363

9. Internat. Med. BICOM Resonance Therapy Research Group (IMA), Evidenzbasierte Studien [Дослідження на основі фактичних даних], Gräfelfing 2007.

 

СИНДРОМ ПЕРЕНАПРУЖЕННЯ У СПОРТСМЕНІВ

опубліковано 2 ЛЮТОГО 2018
https://bioresonance.com/overstrain-syndrome-in-sportsmen/

Dr. med. Breda Jesensek Papcz, Dr. med. prim Joze Barpvic
Переклад з німецької та адаптація Т. Роме та Р. Мойзеса

ВСТУП

Біофізичні процеси в організмі мають фундаментальні характеристики (властивості), які притаманні всім організмам і які за своєю значимістю перевершують біохімічні процеси. Частотний діапазон простягається від дуже короткого до надзвичайно довгого хвильового діапазону. Тіло створює динамічну рівновагу між здоровими фізіологічними і патологічними коливаннями за допомогою саморегуляції. Порушення системи саморегуляції проявляється як хвороба.

Принцип частотної BICOM-терапії полягає у впливі на такі процеси за допомогою ендогенних фізіологічних та інвертованих патологічних електромагнітних коливань для відновлення динамічної рівноваги організму.

Метою цього дослідження є перевірка ефективності частотної BICOM-терапії за синдрому перенапруження у спортсменів вищого рівня порівняно з традиційним лікуванням.

ДОСЛІДНИЦЬКА ГРУПА

Дослідження було проведено доктором мед. Бреда Есенсек Папч і доктор мед. Жозе Барочич під керівництвом д.наук, д.мед. Імаго Тюрк у навчальному госпіталі Марібор у Словенії. Спортсменів із синдромом перенапруги (футболісти, спортсмени, спринтери, бігуни з бар’єрами тощо) розділили на дві групи, кожна з яких складалася з 12 осіб.

Контрольну групу 1 лікували загальноприйнятими методами, такими як ультразвук (у місці локації болю), електростимуляція, кріотерапія (місцево), а також протиревматичними засобами (гель Вольтарен).

Експериментальну групу 2 лікували частотною BICOM-терапією, а саме базовою програмою та програмою спостереження за спортивними травмами з параметрами терапії, адаптованими до індивіда відповідно до енергетичного тестування. Індивідуально оброблену частотними параметрами спеціальну олію також наносили локально.

Обом групи спортсменів було рекомендовано зробити перерву в тренуваннях, щоб звільнити організм від навантажень, доки синдром не буде ослаблений.

ОЦІНКА ТЕРАПЕВТИЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ І ЗНИЖЕННЯ БОЛЮ

Успіх лікування оцінювали з використанням візуальної аналогової шкали (VAS) і супутнього клінічного статусу. VAS – це проста одновимірна шкала, яку зазвичай використовують у медицині. Щоб визначити ступінь болю, її поділяють на 10 етапів від 0 (без болю) до 10 (максимально можливий біль). За загальним визнанням, біль сприймають суб’єктивно, але цю суб’єктивну оцінку потрібно зробити, щоб судити, наскільки успішною була, і чи корисною терапія на практиці. Це простий і швидкий спосіб, а, отже, найпоширеніший метод визначення ступеня болю, який пацієнт може уявити на практиці.

Щоб провести точну оцінку, пацієнту спочатку ретельно роз’яснюється, що стадія 0 означає “відсутність болю” і що 10 – це максимальна оцінка болю, яку пацієнт може уявити для своєї ситуації.

ЛІКУВАННЯ

Експериментальна група 1:

До цієї групи ставилися таким чином:

Ультразвукова обробка – 1 МГц / інтенсивність 0,65 Вт/см.кв протягом 5-10 хвилин, 5 разів на тиждень.

Кріотерапія проводилася місцево до 2 разів за допомогою апарату Kryojet.

Електростимуляція – відповідно до загальноприйнятих стандартів, CP-модуляція (постійний струм) 5 хвилин і LP-модуляція (низька частота) 5 хвилин.

Спортсмени також проводили індивідуальну кріотерапію в домашніх умовах відповідно до вказівок фізіотерапевта.

Протиревматичні засоби (гель Вольтарен) також використовували місцево.

Експериментальна група 2:

У цій групі використовували частотну BICOM-терапію, прилад типу “2000” і проводили її так:

Вступна базова програма. Основна програма була обрана відповідно до перевіреної провідності.

“Спортивні травми” як наступна програма.

Тип терапії H + Di / налаштування смуги пропускання 114 кГц, посилення II 2,5 раза – Di 26 кратне коливання смуги пропускання – інтервал роботи – час терапії 5 хвилин.

Посилення для H і Di були адаптовані до індивідуального пацієнта шляхом попереднього тестування. Заданий 5-хвилинний час терапії було збільшено до 10 хвилин для всіх пацієнтів, а потім відрегульовано більш точно. Параметри не були повторно перевірені для кожного наступного сеансу терапії, але використовувалися ті, які були перевірені на початку.

РЕЗУЛЬТАТИ

Наступні таблиці показують відносний успіх використовуваних обробок:

Таб. 1: середня оцінка болю за “VAS”

Контрольна група 1

BICOM група 2

Середній бал VAS до лікування

5.25 (min 3/max 8)

5.01 (min 3/max 8)

Середній бал VAS після лікування

2.6 (min O/max 6)

0.61 (min 0/max 3)

Tab. 2: загальний період лікування та кількість сеансів лікування

Контрольна група 1

BICOM група 2

Загальний період лікування в днях

144

104

Кількість сеансів лікування

120

48

Існує статистично значуща різниця між групами. Усі виміряні параметри говорять на користь BICOM-терапії.

ОБГОВОРЕННЯ

Результати переконливо свідчать на користь BICOM-терапії. Найкращих результатів було досягнуто за менший час і з меншою кількістю сеансів, ніж при використанні стандартних методів. У результаті не було необхідності надовго переривати тренування.

Протягом 12 місяців після початкової травми 4 спортсмени з групи BICOM повернулися для подальшого лікування через рецидив. Цього разу їхній стан покращився після двох сесій BICOM.

До тестованої групи входили тільки активні спортсмени вищого класу, які відносно часто отримують травми у вигляді синдрому перенапруги і які неодноразово проходили кілька курсів фізіотерапії до терапії BICOM. Їхня суб’єктивна оцінка терапії BICOM була позитивною.

РЕЗЮМЕ

На закінчення ми можемо підтвердити, що BICOM-терапію можна успішно використовувати в разі синдрому перенапруги без будь-яких труднощів або негативних побічних ефектів.