ОФІЦІЙНИЙ ЦЕНТР БІКОМ-ТЕРАПІЇ

"ВICOM OPTIMA" - фізіотерапевтичне обладнання найвищої ефективності в усіх напрямках терапії, відновлення та оздоровлення

"БІКОМ-ТЕРАПІЯ"
ІННОВАЦІЙНИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ЛАЙМ-БОРЕЛІОЗУ З НАЙВИЩОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ

Протягом останніх років, вже понад 300 клінік Європи почали використовувати “BICOM-терапію” як основний метод лікування Лайм-бореліозу та коінфекцій.

Тут наведено, для прикладу, лише деяку частину польських клінік, які використовують апарати “BICOM OPTIMA” та інші апарати “частотно-хвильової терапії”. Ви можете набрати відповідний запит у Гугл і знайти також велику кількість клінік у всіх інших країнах Євросоюзу.

Аналогічне лікування в Польщі:
http://monadith.com.pl/dla-pacjenta/diagnostyka-i-terapia/borelioza/
http://www.biorezonans-warszawa.pl/epidemia_boreliozy/ (найінформативніший сайт)
https://www.bicom-plock.pl/testy-alergiczne-odczulanie/2-artykul/6-borelioza
http://www.bicom-med.pl/borelioza.html
http://barbra-belt.pl/borelioza-biorezonans-zrobilam-na-sobie-eksperyment/
https://bioresonance.com/wp-content/uploads/securepdfs/2016/04/borrelia-treatment-bioresonance.pdf
http://biorezonans-biomedic.pl/borelioza/
https://biormed.pl/jak-skutecznie-wykryc-borelioze-i-ja-leczyc/
http://www.biorezonans-lublin.pl/bolerioza.html
http://www.biorez.pl/
https://biorezonans.jelenia.pl/leczenie-boleriozy/
http://www.biorezonanswarszawa.pl/testy-na-borelioze/
http://biolumed.pl/oferta/borelioza/
http://www.bicom-medical.pl/identyfikacyjny.html
http://www.medica-volla-gdansk-gdynia.pl/
https://mhcag.com/wp-content/uploads/2016/03/Dissertation_EN.pdf
Аналогічне лікування у Великій Британії:
https://bioresonance.com/disorders/lyme/
http://www.newhealthylife.co.uk/pl/borelioza/
Аналогічне лікування в Австралії:
https://jennyblondel.com/lyme-disease/

BICOM-терапія бореліозу – це ретельно продумана стратегія з використанням усіх напрацювань європейської лікарської практики, що містить у собі:
– елімінацію борелії (і коінфекцій) апаратами “BICOM OPTIMA”,
– заходи підтримки та зміцнення організму,
– заходи детоксикації,
– дозовані навантаження і правильну дієту.
Медикаментозне лікування в момент BICOM-терапії може бути паралельним (але може бути також виключене, якщо у пацієнта є алергічні реакції на антибіотики).

Ефективність BICOM-терапії бореліозу заснована на 3 факторах:

1. Апарати “Біком Оптима” здатні знищити борелію.
Борелія, як і багато інших вірусів і бактерій, має здатність “ухилятися” від клітин імунітету, а також переходити в стан “цисти”. “Циста” (свого роду, захисний кокон) дає можливість борелії бути невидимою і важкодоступною (як для ліків, так і для клітин імунітету).
Мікрочастотний сигнал апарату BICOM змушує борелію вийти зі стану “цисти”, послаблює її і робить видимою (помітною) для імунної атаки. У якийсь момент вона перестає чинити опір і клітини імунітету знищують її.

2. Апарати “Біком Оптима” позбавляють від аутоімунних розладів, спричинених бореліозом.
Апарати BICOM мають низку програм для підтримання імунітету та відновлення взаємодії систем організму загалом. Бореліоз, як захворювання, призводить до серйозних системних розладів, відомих як “автоімунні розлади”. Це супроводжується ушкодженням більшості систем організму, таких як імунна, ендокринна, гормональна, серцево-судинна, лімфатична й центральна нервова система. BICOM-терапія за допомогою мікрочастотних сигналів стимулює органи й системи та ефективно відновлює їхню природну взаємодію.

3. Апарати “Біком Оптима” здатні знищити “коінфекції”.
Інфікування борелією, фактично в 100% випадків супроводжується інфікуванням іншими видами бактерій, вірусів, грибків і паразитів. Найпоширеніші з них – це нові штами: – вірусу Епштейн-Барра, – бабезії, – рикетсії (ерліхіоз, анаплазмоз), – бартонели, – папіломи, та багатьох інших (до 30 різних коінфекцій).
Всі ці коінфекції руйнівні не менше, ніж сам бореліоз. Терапія бореліозу, найчастіше, зводиться саме до боротьби з усіма цими коінфекціями. І ефективність протиборреліозної терапії залежить саме від того, наскільки ефективна боротьба з коінфекціями, частина яких має бактеріальне походження, частина – вірусне, частина – грибкове, а частина – паразитарне.
Апарати BICOM мають весь необхідний арсенал для ефективного придушення всіх видів коінфекцій.

ЯКЩО ВИ ПІДОЗРЮЄТЕ У СЕБЕ ІНФІКУВАННЯ БОРЕЛІОЗОМ,
ви можете звернутися по допомогу до Центру «RE-GENERATION»

Україна, Київ, вул. Олеся Гончара, 73
Телефон: +38(066) 215 25 44

У Центрі “RE-GENERATION” зібрано найпередовіший досвід боротьби з проблематикою Лайму та найефективніші методи подолання всіх наслідків цього захворювання як на ранніх, так і на найпізніших стадіях.
Якщо Ви виявили свіжий укус або еритему (кільцеподібна пляма) вам буде надано профілактичний курс, який без шкоди для здоров’я і використання антибіотиків, блокує всі кліщові інфекції на початковому етапі.
Якщо у вас хронічний Лайм-бореліоз, Ви отримаєте курс терапії із застосуванням найсучаснішого європейського обладнання. Курс заснований на науковій базі з понад 400 передових американських і європейських методичних розробок і наукових статей.
Для лікування та відновлення хворих, які страждають як на початкові, так і на хронічні стадії бореліозу, застосовується протокол «RE-GENERATION ЛАЙМ-ТЕРАПИЯ», розроблений на основі методик провідних світових фахівців:
– Dietrich К. Klinghardt, Klinghardt Institute , USA
– David A. Jernigan, Biologix Center, USA
– Rick Sponaugle Sponaugle Wellness Institute, USA
з урахуванням рекомендацій Joseph Burrascano, Richard Horowitz, Sunjya Schweig, Paulette Agnew та ін.

Центр «RE-GENERATION» є найбільш передовим в Україні центром натуропатичної комплементарної медицини, де Ви можете отримати справді ефективне позбавлення від Лайм-бореліозу, а також достовірну діагностику, як на початкових, так і на пізніх етапах.
Якщо Ви вже страждаєте від хвороби Лайма, пройшли всі можливі види терапій, і не досягли бажаного результату, то наступна інформація буде корисною для Вас. Те, що відбувалося всі попередні роки з хворобою Лайма в усьому світі, було схоже на театр абсурду. Щороку хворобою Лайма заражалися сотні тисяч людей, але офіційна медицина всіх країн закривала очі на епідемію Лайма.
І це відбувалося з однієї-єдиної причини: офіційна медицина не мала ефективних способів боротьби з хворобою Лайма!
Вакцини – немає, антибіотики – неефективні та завдають непоправної шкоди організму, протоколів ефективного медичного лікування – немає! Хворі болісно шукають спеціалістів, які можуть призначити якісне лікування, але, якщо Ви почитаєте форуми з бореліозу, то зрозумієте, що їх також – немає!
Таких спеціалістів немає, бо традиційна медицина (в усьому світі) досі не має якісних протоколів “стандартної терапії”. Всі ці “ходіння по муках” ви можете читати на наших і зарубіжних форумах з проблем Лайм. Наприклад, на  форумі: https://borrelioz.com
На цьому форумі є розділ: “Бореліоз – це не вирок”, де одна з учасниць заявляє про одужання:
https://borrelioz.com/forum/threads/borrelioz-ehto-ne-prigovor.3391/
Ось найголовніший рядок із цього розділу: “…Чотири роки минуло, як я одужала і живу без бореліозу.”
Але ця людина взагалі не використовувала антибіотикотерапію, через алергію на антибіотики!
Нині дедалі більше вчених визнають той факт, що тривале лікування бореліозу антибіотиками було величезною помилкою, а знаменитого доктора Джозефа Бурроскано було навіть притягнуто до судової відповідальності за тривалі курси лікування хворих антибіотиками. А сотні лікарів були позбавлені медичних ліцензій.
https://www.lymedisease.org/tuttle-comment-tbdwg-nov17/
Антибіотики буквально вбивають пацієнтів, не даючи їм шансу на одужання, до того ж найчастіше швидке погіршення стану хворого спричинене не самою борелією, а коінфекціями, які заносить кліщ (вірус Епштейн-Барр, бабезія, бартонела, ерліхія і багато інших бактерій, вірусів, грибків і паразитів, на які антибіотики не діють).
Для того щоб убити всі ці інфекції, хворий повинен прийняти гігантську кількість токсичних препаратів. І він просто не виживає… Прибрати всі ці інфекції одночасно і швидко за рахунок фармакологічних препаратів – неможливо!
Одужання – це взагалі велика рідкість у лікуванні хронічного бореліозу, але якщо таке відбувається, то йдеться про лікування лише натуропатичними засобами та “частотною” терапією.
ОДНИМ ІЗ НАЙЕФЕКТИВНІШИХ СПОСОБІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ЛАЙМ-БОРЕЛІОЗУ ВИЗНАНО ЛІКУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ АПАРАТІВ “BICOM ОРТIMA” ВИРОБНИЦТВА НІМЕЦЬКОЇ КОМПАНІЇ “REGUMED”.
Відсутність ефективного медикаментозного лікування змусила вчених шукати інші джерела розв’язання проблеми, і, на сьогодні, як виявилося, є досить ефективні методи побороти хворобу Лайма і пов’язані з нею коінфекції (які небезпечні не менше, ніж сам Лайм).
«…Цю глобальну епідемію хвороби Лайма можна розглядати як назрілу необхідність, що наближає нас до використання й розвитку всіх, відомих нам сьогодні, перспективних методів енергетичної, фотонної та частотної медицини”, – пише Паллетт Агнью, автор книжки “Лайм – розірвати кайдани недуги…”».
Якщо Ви вивчите тисячі статей про проблеми Лайм-бореліозу, то з’ясуєте, що єдине, що дає виразні результати, – це “частотна терапія”, так звані “апарати Райфа” (Rife-mashine) і “BICOM-терапія” у поєднанні зі спеціальними дієтами та низкою підтримувальних заходів.

Як Ви читали раніше, цей вид комплексної терапії використовується більш ніж 300 європейськими клініками.

Один із найяскравіших прикладів позбавлення від важкого хронічного Лайму – це історія відомої англійської журналістки (біохіміка за освітою) Paulette Agnew (http://pauletteagnew.com), описана в книзі:
«Lyme – Breaking the Disease Chain» («Лайм – розірвати кайдани недуги» Полетт Агнью)
Це драматична історія людини, яка пройшла шлях від повного руйнування, внаслідок хвороби Лайма, до повного зцілення.

У цій книжці Полетт Агнью заявляє, що основою її лікування була саме “частотна терапія” в одній з голландських клінік. У співдружності з безліччю висококваліфікованих лікарів європейських клінік, Полетт Агнью створила високоефективні протоколи лікування бореліозу, які також використовуються в Центрі “RE-GENERATION”.
На сьогоднішній день Центр використовує вже 4 прилади “BICOM OPTIMA” новітнього покоління, а також апарати частотної терапії (типу RPZ-15 і ATHON-5), що здатні ефективно позбавляти від проблем бореліозу і коінфекцій, та достатній досвід реабілітації хворих з хронічними формами бореліозу.
Лайм-терапія зазвичай становить від 15 сеансів і більше. Усе залежить від ступеня гостроти захворювання, а також хронічних наслідків, що могли розвинутися за тривалий термін хвороби (артрит, артроз, оніміння, ушкодження нервових тканин, серцево-судинної, ендокринної та гормональної систем). Докладніше можна ознайомитися на сайті https://re-generation.net/